Erkeklerin Beylikdüzü Bayanların Hayatlarındaki Yeri

Hayat boyunca erkek kadına, kadın da erkeğe ihtiyaç duymuş bu yüzden birbirlerinin hayatlarında var olmaya devam etmişlerdir. Erkek ve kadın birbirlerinden çok farklı olmakla beraber, birbirlerini tamamlayan bir yapbozun parçaları gibidirler. Günümüzde feminist akımların ve çalışma hayatında yer almalarındaki artışın da etkisiyle kadınlar toplumda daha sağlam yerler edinip erkeklere karşı daha güçlü özellikler kazanmış ya da var olan özelliklerini daha da güçlendirmişlerdir. Ancak erkeklere olan ilgileri halen azalmamıştır. O yüzden kesin kanaat olarak söyleyebiliriz ki erkekler kadınların hayatında var olmaya devam etmektedir ve edeceklerdir.

Kadın Paylaşmayı Sever

Erkeklere oranla kadınlar hayatın her alanını biriyle paylaşma ihtiyacı duyarlar. Böyle bir hayat onlar için daha anlamlı gözükür ve daha anlamlı hissettikleri bir hayat içerisinde daha mutlu ve daha yaratıcı olurlar. Eğer tek bir ekmekleri varsa onu tek başına yemek yerine aşkla ve sevgiyle bir erkekle paylaşmayı tercih ederler. Çünkü böylesi onlara daha çok huzur verir. Ancak erkek de en az onun kadar paylaşmaya hevesli değilse verdiği her şeyi geri almasını da bilir kadın. Ekmeğini paylaşacağı başka yolları aramaktan hiç bir zaman çekinmez.Beylikdüzü Escort Bayanlar

Kadın Çoğaltmayı Sever

Bir kadın elindekiyle yetinmez asla onu hep daha fazlasına dönüştürür. Bir undan ekmek, bir erkekten ise çocuklar dünyaya getirerek yeni hayatlar inşa edebilir. O yüzden hayatında bir erkeğin olması ona bu imkanları sunar. Erkeğin sevgisinden, ilgisinden ve desteğinden besler bu çoğaltma gücünü. Ancak erkek onu bunlardan mahrum ederse kadın başka yollar denemekten ve kendisini ve de sevgisini başka yollardan çoğaltmaktan da geri kalmaz.

Kadın Bağlanmayı İster

Ana rahminden mezara kadar bağlı olmayı en iyi beceren tabi ki yine kadındır. Kendini bir yere ya da birine ait ya da bağlı hissetmek ister. İlk adres genelde babasından sonra büyük aşkını ve sevgisini verdiği o erkeğe bağlanmaktır. Ancak erkek de ona aynı şekilde bağlanamıyorsa kadın bu bağı çocuklarına, dostlarına ya da arkadaşlarına taşımayı da çok iyi bilir. Erkek kadının hayatında önemli bir yere sahiptir evet ama bu yer asla değiştirilemez değildir.

You May Also Like

About the Author: golge

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir