Bayanların İsteklerinin Yerine Getirilmemesi

Kimine göre kadınlar çok şey istemektedir. Kimine göre ise istekleri hep aynıdır be değişmez. Sadece bu isteklerin ne zaman ne şekilde ortaya çıkacağını tahmin etmek biraz zordur. Her kadın mutlu olmayı ister özüne bakıldığında. Mutluluk getirecek yöntemleri bulmak ise genelde karşı tarafa düşmektedir. Birçok kadın küçücük şeylerle bile mutlu olduğunu ifade ederken, erkekler durumun böyle olmadığını kadınları mutlu etmenin çok zor olduğunu söylemektedir.

Hatta istek söz konusu olduğunda Bayanların isteklerinin saymakla bitmeyeceğini belirtmektedir. Kadınlara sorulduğundaysa, bazen küçük bir defterin, bazen bir yemeğin, bazen kırmızı bir gülün mutluluk getirdiğini söylemekte. Bu konuda kim haklı bilinmez ancak mutlu bir kadının mutsuz bir kadından daha çok sevildiği de bir gerçek.

​​​​​​Bayanların İstekleri

Kadın ve erkek istekler konusunda farklı düşüncelere sahiptir. Bir erkeği televizyon kumandasını ona vererek mutlu etmeniz mümkünken kadını mutlaka ilgilenerek mutlu etmeniz gerekir. Erkeklere göre kadınlar az ilgiyle de yetinmemektedir. Ne kadar ilgi gösterilirse bir kadın daha fazla ilgi bekleyecektir. Oysa bu her zaman geçerli değildir. Kadınlar mutlu olmak için yer yer ilgi beklerken yer yer tatlı bir söz, sıcak bir iltifat yeterli diye düşünmektedir.Ayrıca Beylikdüzü escort Bayanlar Hakkında Detaylı Bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önemli olan bir kadının ne zaman ne istediğini bilmektir. Bunu başarabilen her erkek olumlu sonuç alacaktır. Bir erkek karşısındaki kadının ne zaman çikolata istediğini, hangi günlerde çiçek beklediğini bilerek işe başlayabilir. Ayrıca özel günlerin tarihlerini ezberlemek de kadınları mutlu edecektir. Her kadın, kendisi için özel olan günlerin hatırlanmasından mutluluk duyar.

İsteği Yerine Getirilmeyen Kadınlar

​​​​​​İstekleri yerine getirilmeyen kadınlar mutsuz olur. Bu mutsuzlukları dışarıya memnuniyetsizlik, huysuzluk gibi şekillerde yansır. Gözler hemen karşısındaki erkeğe çevrilir. Erkek ise olanları anlamamış bir tavırla kadınları mutlu etmenin imkansız olduğunu düşünür. Bu durum kadın ve erkek arasında iletişim kopukluğuna yol açar. İletişim kopukluğu yaşayan bireyler bir süre sonra birbirlerini anlamaktan tamamen vazgeçer ve olayları akışına bırakır. Ortaya istekleri yerine getirilmediği için mutsuz bir kadın ve kadınlar hakkında olumsuz genelleme yapmış bir erkek çıkar. Önemli olan ne zaman ne istenildiğini bilmektir.

You May Also Like

About the Author: golge

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir